Джерело: Телеграм-канал "Грязные игры" Евгенія Плінського
Просто ору з цього інтерв’ю і тішуся лише тим, що колеги з Ділової столиці мабуть непогано заробили на розміщенні цього набору «буков».
Схоже, що справи у російських власників Pin-UP настільки погані, що вони намагаються хоч якось перебити в інфополі скандал з КРАІЛ та виштовхнули в інфополе свого фунта Ігоря Зотько.
Але навіть це зробити якісно не вийшло, адже зрозуміти що він хотів донести в цій статті — неможливо.
«Держава повинна бачити гральний бізнес як сектор економіки, здатний приносити істотний дохід і сприяти розвитку інфраструктури та інших сфер»,
— зазначає Ігор Зотько.
Це інтерв’ю — суцільний набір ключових слів для пошуку в гугл.
Але дякую авторам, так як це «інтерв’ю» Зотька наштовхнуло на необхідність розкласти суспільству хто та як заводив російський Pin-UP в Україну, та чому одного і того самого фунта Ігоря Зотько банків Ігор Фісун вирішив поставити і на монополію платежів в «Дія» і на керування російським казіно Pin-UP.
От прям дуже цікава історія, розіграш якої дивним чином співпав з приходом монобільшості «Слуга Народу» в Парламенті у 2019 році. Там прям магія дат) Зробимо вже наступного тижня.
«З моменту початку масштабного вторгнення, PIN-UP Ukraine виділила 56,5 млн грн на гуманітарні та благодійні ініціативи. Наш пріоритет наразі — діяти заради перемоги»,
— підкреслює Ігор Зотько.
І да, коли вам розповідають про те, що Pin-UP сплачує в Україні мільйони гривень податків, одразу показуйте всім світлини того, як російські бенефіціари цього казино витрачають зароблені в Україні мільйони, але вже доларів.
Літаки, золоті сигари, шалені вечірки та алкоголь ціною у сотні тисяч доларів.
Це все у росіян, але за українські гроші.




