Як ФК «Єдиний Простір» монополізував усі ваші перекази через застосунок «Дія»

  1. Главная
  2. Криминал
  3. Як ФК «Єдиний Простір» монополізував усі ваші перекази через застосунок «Дія»

Джерело  Телеграм-каналу журналіста Євгена Плінського

Подивіться дуже уважно на скріншоти, та давайте разом пошукаємо відповідь на питання: А про що взагалі проект «Дія»?

Перший скрін– це сторінка «Електронного кабінету платника» на сайті податкової, де бізнес сплачує податки та має можливість обрати для цього будь яку платіжну систему з запропонованих семи.

Ці платіжні системи, обов’язково візьмуть з вас комісію, проте ви маєте право обрати будь яку.
Це називається ринок, вибір, відсутність монополії та корупційної ренти для податкової в разі наявності лише одного постачальника таких послуг.

Другий скрін – це сторінка в «Дія», де користувачам також пропонується сплатити податки, але тут вже ніякого вибору та альтернативи. Повна монополія лише однієї ФК «Єдиний Простір» яка розповсюджується на будь які фінансові операції в «Дія».

Сплата штрафів за порушення ПДР, оплата податків, купівля військових облігацій або донат на дрони… Всі гроші виключно через ФК «Єдиний Простір».

Лише уявіть, найбільший та найпопулярніший застосунок в країні, гордість Президента яким користується вже більше 13 мільйонів громадян — не пропонує вам альтернативи коли мова йде про ваші гроші.

Ви уявили взагалі масштаб?
Платформа, яка зібрала на собі близько третини всієї України проганяє платежі через єдину компанію — ФК «Єдиний Простір» яка з кожного платежу бере собі відсоток. Чи не про таке мріє будь який бізнес?

Бізнес, де в тебе повна монополія, де долучатись до проекту закликає сам Президент, а кількість користувачів лише зростає.

Так про що ж тоді «Дія»? Виходить що саме про гроші, а все інше – лише яскрава обгортка.
Але хто ж на ній заробляє?

Загадковість появи в «Дія» фінансового монополіста журналісти намагаються розгадати вже кілька місяців, але зрозумілих пояснень ніхто так і не дає.

Мінцифри каже що вони ні до чого, а ФК «Єдиний Простір» завів технічний розробник «Дія» ТОВ «Компʼютерні інформаційні технології» (КІТ) Олександра Єфремова.

ТОВ «КІТ» пояснює, що просто обрав компанію яка запропонувала оптимальну пропозицію.

Власник ФК «Єдиний Простір» Ігор Зотько пояснює що давно працює з розробником «Дія» ТОВ «КІТ» і просто подав документи та виграв конкурс.

Ну а МБО «Фонд Східна Європа», який виступав донором проекту, сказав що особливих умов в них не було, і розробник вже просто привів до них цю фінансову компанію.

Ви вірите в такі дива? Я теж ні.

Фінансові компанії, платіжні системи, та банки були здивовані новиною про те, що відбувався якийсь закритий конкурс, адже кожен з них лише мріє щоб зайти в найбільший державний проект. 13 мільйонів користувачів.

Але змагання не було.
Просто монополія нікому не відомої компанії на найбільшому проекті країни.

Чому це не державний банк?
Чому це не кілька компаній та банків?
Чому я не маю вибору кому платити свої гроші на державному проекті?
Питання без відповідей.

Окремою загадкою є те, що після сплати будь яких платежів в «Дія» через «ФК «Єдиний простір», ніхто не повідомляє вам куди пішли ваші гроші.

Кілька експериментів по сплаті штрафів та донатів показують, що і «монобанк», через картку якого я здійснював платежі, і підтримка «Дія», відмовляються надавати реквізити оплати. « Куди пішли мої гроші? Ми не скажемо.»

Не вірите? Спробуйте самі.

Так куди взагалі йдуть мої гроші і чи не використовує ФК «Єдиний простір» їх для своїх цілей?
Можливо вони крутяться в суміжному бізнесі власника ФК «Єдиний Простір» Ігор Зотько?

В квітні 2023 року він став власником онлайн-казино Pin-Up придбавши ТОВ «Укр Гейм Технолоджи», яка володіє гральною ліцензією для Pin-Up.

Першого серпня КРАІЛ планував позбавити «Укр Гейм Технолоджи» ліцензії через наявність російських бенефіціарів на момент отримання ліцензії але так і не наважився.
Але це окрема велика тема.

Сьогодні ми ставимо питання: «А про що взагалі проект «Дія»?

Як каже Міністр Федоров: «Дія» — це продукт який належить кожному з нас.»
Але хочеться додати: А хто ж тоді на нас заробляє?

P.S. Лише за час війни, розробник «Дія» ТОВ «КІТ» отримав від ДП «Дія» 19 195 000 грн. за покращення роботи застосунку.

 

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

Глава НБУ Андрей Пышный готовится «слить» Белоцерковскую ТЕЦ подсанкционному гражданину РФ Павлу Фуксу
Глава НБУ Пишний сприяє передачі Білоцерківської ТЕЦ в руки російському олігарху Фуксу
Меню