Джерело: Телеграм-канал "Грязные игры" Евгенія Плінського
Здавлося б, чого це раптом Міноборони та митниця вирішили вийти в публічний простір зі статистикою зникнення 30% ввезеної через кордон гуманітарки.
Викладена шокуюча статистика про обсяги зловживання на гуманітарній допомозі
Зазвичай таку інформацію бережуть та ховають, а от цього разу винесли на загал.
Справа в тому, що з 1 грудня в Україні має запрацювати електронний реєстр обліку гуманітарної допомоги, проти якого виступає багато волонтерів.
Вони кажуть що це значно ускладнить їх роботу та призведе до монополізації волонтерства великими фондами.
Тема звісно дискусійна, але поява від влади статистики зникнення гуманітарки, як на мене, пов’язано саме з розігріванням цієї теми.
Мовляв дивіться, 30% крадуть, тож реєстр потрібен.
