Джерело: Телеграм-канал "Грязные игры" Евгенія Плінського
Якось непоміченою пройшла дуже важлива новина про обсяги зловживання на гуманітарній допомозі.
Держмитслужба та Міноборони зафіксували 3 000 фактів недовозу гуманітарки з 9 000 перевірених.
Фактично 30% усієї гуманітарки — це комерційні вантажі під виглядом гуманітарки.

Сумна статистика.
Не вистачає лише назв компаній «волонтерів», характеристик вантажів та деталей про отримувачей.
Ця інформація дала б чітке розуміння організаторів та причетності влади/митниці/військових.
Поки питання винних відкрите.
Але тема дуже цікава.
