Джерело: Телеграм-канал "Грязные игры" Евгенія Плінського
Чи не здається вам, що ця історія виходить вже за рамки усіх можливих кордонів цинізму?
Спочатку КРАІЛ зриває засідання на якому мають розглядати позбавлення Pin-UP ліцензі.
Потім це питання, разом з довідкою СБУ, зникає з розгляду взагалі.
Після цього Голова КРАІЛ Іван Рудий тупо починає ховатися від коментування цієї історії
А тепер, членів КРАІЛ, які вимагають розгляд питання Pin-UP та їх російських зв’язків, схоже відсторонюють від роботи рішенням Кабміну.
https://t.me/the_capital_of_freedom/1968
Можливо все це не правда, і ми самі собі вигадали цю історію.
Але впертість, з якою всі чиновники на всіх рівнях відмовляються її коментувати, включаючи Мінцифри, то складається враження що ми такі праві.
Але тоді питання.
Вас не засмучує що ви захищаєте російський бізнес?
P.S. Пане Рудий.
Я і далі готовий отримати та опублікувати вашу позицію. У вас є мій номер.
