Дуже сумно спостерігати за тим, як керовані ОП «анонімні» ТГ канали намагаються запакувати суспільству «перемогу» від візиту Президента у США.
Та не дуже нам потрібні ATACMS! Може навіть цього року дадуть. А якщо і не дадуть, то і не дуже нам вони треба!
Пакет військової підтримки з патронів, запчастин та джипів зі стінгерами — це те що нам і було треба!
І взагалі, просто подивіться який в нас крутий Президент!
Ніхто не сперечається що Зеленський крутий та робить все що в його силах, просто навіщо вважати всіх українців ідіотами?
Керовані Офісом Президента «анонімні» ТГ канали намагаються запакувати суспільству «перемогу» від візиту до Джо БайденаКеровані Офісом Президента «анонімні» ТГ канали намагаються запакувати суспільству «перемогу» від візиту до Джо БайденаКеровані Офісом Президента «анонімні» ТГ канали намагаються запакувати суспільству «перемогу» від візиту до Джо БайденаКеровані Офісом Президента «анонімні» ТГ канали намагаються запакувати суспільству «перемогу» від візиту до Джо Байдена
Поширити
Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook— повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.
Данное уведомление об использовании файлов cookie является частью Политики о конфиденциальности. При использовании этого веб-сайта, вы подтверждаете свое согласие на использование файлов cookie и других подобных технологий в соответствии с этим уведомлением.